Vlak 19920 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 17.46 | 3 | |||
Praha-Hlubočepy | 17.50 | 17.50 | |||
Praha-Holyně | 17.54 | 17.54 | |||
Praha-Řeporyje | 17.58 | 17.59 | |||
Zbuzany | 18.02 | 18.02 | |||
Jinočany | 18.04 | 18.04 | |||
Rudná u Prahy | 18.08 | 18.09 | 2/4 | ||
Rudná zastávka | 18.10 | 18.10 | |||
Nučice | 18.13 | 18.14 | 2 | ||
Nučice zastávka | 18.16 | 18.16 | |||
Loděnice | 18.21 | 18.22 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 18.26 | 18.31 | 3 | ||
Beroun-Závodí | 18.36 | 18.36 | 2/3 | ||
Beroun | 18.39 | 1A |
; Nučice zastávka-Beroun jede v ;
; ; dopravce České dráhy, a.s.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci