Vlak 19917 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 13.21 | 1A | |||
Beroun-Závodí | 13.23 | 13.24 | 2/3 | ||
Vráž u Berouna | 13.30 | 13.30 | 2 | ||
Loděnice | 13.34 | 13.35 | 2 | ||
Nučice zastávka | 13.41 | 13.41 | |||
Nučice | 13.43 | 13.44 | 3 | ||
Rudná zastávka | 13.47 | 13.47 | |||
Rudná u Prahy | 13.49 | 13.50 | 1 | ||
Jinočany | 13.52 | 13.52 | |||
Zbuzany | 13.54 | 13.54 | |||
Praha-Řeporyje | 13.57 | 13.59 | 2 | ||
Praha-Holyně | 14.02 | 14.02 | |||
Praha-Hlubočepy | 14.06 | 14.06 | |||
Praha-Smíchov | 14.11 | 3 |
dopravce České dráhy, a.s.; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci