Vlak 19911 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 7.18 | 1A | |||
Beroun-Závodí | 7.20 | 7.21 | 2/3 | ||
Vráž u Berouna | 7.27 | 7.28 | 2 | ||
Loděnice | 7.32 | 7.32 | 2 | ||
Nučice zastávka | 7.38 | 7.38 | |||
Nučice | 7.41 | 7.44 | 3 | ||
Rudná zastávka | 7.47 | 7.47 | |||
Rudná u Prahy | 7.49 | 7.50 | 1 | ||
Jinočany | 7.52 | 7.52 | |||
Zbuzany | 7.54 | 7.54 | |||
Praha-Řeporyje | 7.57 | 7.59 | 2 | ||
Praha-Holyně | 8.02 | 8.02 | |||
Praha-Hlubočepy | 8.06 | 8.06 | |||
Praha-Smíchov | 8.11 | 3 |
dopravce České dráhy, a.s.; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci