Vlak 19910 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 12.46 | 3 | |||
Praha-Hlubočepy | 12.50 | 12.50 | |||
Praha-Holyně | 12.54 | 12.54 | |||
Praha-Řeporyje | 12.58 | 12.59 | |||
Zbuzany | 13.02 | 13.02 | |||
Jinočany | 13.04 | 13.04 | |||
Rudná u Prahy | 13.08 | 13.09 | 1 | ||
Rudná zastávka | 13.10 | 13.10 | |||
Nučice | 13.13 | 13.14 | 2 | ||
Nučice zastávka | 13.16 | 13.16 | |||
Loděnice | 13.21 | 13.22 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 13.26 | 13.31 | 3 | ||
Beroun-Závodí | 13.36 | 13.36 | 2/3 | ||
Beroun | 13.39 | 1A |
;
; ; dopravce České dráhy, a.s.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci