Sp 1740 | |
Řazení vlaku: 650.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Dvořiště | 20.44 | 1 | |||
Rybník | 20.51 | 20.54 | 1/2 | ||
Pšenice | 20.58 | 20.58 | |||
Bujanov | 21.01 | 21.01 | |||
Omlenice | 21.04 | 21.05 | 2 | ||
Kaplice | 21.11 | 21.12 | 3 | ||
Výheň | 21.15 | 21.15 | |||
Velešín | 21.20 | 21.21 | 3 | ||
Velešín město | 21.24 | 21.24 | |||
Holkov | 21.26 | 21.31 | 3 | ||
Chlumec u Českých Budějovic | 21.34 | 21.34 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 21.37 | 21.37 | 2 | ||
Včelná | 21.43 | 21.43 | 2 | ||
České Budějovice jižní zastávka | 21.48 | 21.48 | |||
České Budějovice | 21.52 | 22.01 | II | ||
České Budějovice severní zastávka | 22.03 | 22.03 | |||
Ševětín | 22.18 | 22.19 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 22.28 | 22.28 | |||
Veselí nad Lužnicí | 22.30 | 22.33 | 2 | ||
Řípec | 22.36 | 22.36 | |||
Doňov | 22.42 | 22.43 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 22.49 | 22.50 | 3 | ||
Mnich | 22.54 | 22.54 | |||
Děbolín | 23.01 | 23.01 | |||
Jindřichův Hradec | 23.06 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci