Sp 1736 | |
Řazení vlaku: 650.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 15.01 | II | |||
České Budějovice severní zastávka | 15.03 | 15.03 | |||
Ševětín | 15.18 | 15.19 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 15.28 | 15.28 | |||
Veselí nad Lužnicí | 15.30 | 15.32 | 2 | ||
Řípec | 15.34 | 15.34 | |||
Doňov | 15.40 | 15.41 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 15.47 | 15.47 | 2 | ||
Mnich | 15.50 | 15.50 | |||
Děbolín | 15.57 | 15.57 | |||
Jindřichův Hradec | 16.02 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci