Sp 1597 „Cyklo Brdy“ | |
Řazení vlaku: 754_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + BDbmsee447 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Blatná | 16.50 | 2 | |||
Bělčice | 17.03 | 17.04 | |||
Hudčice | 17.11 | 17.12 | |||
Březnice | 17.20 | 17.23 | 1/2 | ||
Milín | 17.35 | 17.36 | 3 | ||
Příbram sídliště | 17.42 | 17.42 | |||
Příbram | 17.45 | 17.49 | 2 | ||
Jince | 18.00 | 18.02 | 3 | ||
Lochovice | 18.11 | 18.12 | 3 | ||
Zdice | 18.21 | 18.23 | 1 vpravo/1 | ||
Beroun | 18.32 | 18.41 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 19.13 | 19.14 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.21 | 4 jiľní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci