Os 15016 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 17.40 | 1A | |||
Dvořisko | 17.43 | 17.43 | |||
Slatina u Vysokého Mýta | 17.46 | 17.46 | |||
Vysoké Mýto | 17.50 | 17.52 | 1/1 | ||
Vysoké Mýto město | 17.55 | 17.57 | 1 | ||
Džbánov | 18.02 | 18.02 | |||
Hrušová | 18.05 | 18.05 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 18.07 | 18.08 | 2 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 18.10 | 18.10 | |||
Řídký | 18.13 | 18.13 | |||
Tržek | 18.15 | 18.15 | |||
Litomyšl-Nedošín | 18.18 | 18.18 | |||
Litomyšl zastávka | 18.20 | 18.20 | |||
Litomyšl | 18.23 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy