Vlak 1173 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 17.13 | II | |||
Zliv | 17.23 | 17.24 | 2 | ||
Číčenice | 17.35 | 17.36 | 2 | ||
Protivín zastávka | 17.40 | 17.41 | |||
Protivín | 17.43 | 17.44 | 3 | ||
Písek | 17.56 | 17.58 | 2 | ||
Čížová | 18.05 | 18.05 | |||
Čimelice | 18.21 | 18.21 | |||
Mirovice | 18.28 | 18.28 | |||
Březnice | 18.36 | 18.37 | 1/3 | ||
Příbram | 18.55 | 18.59 | 3 | ||
Jince | 19.11 | 19.12 | 3 | ||
Lochovice | 19.20 | 19.22 | 3 | ||
Zdice | 19.31 | 19.33 | 2 | ||
Beroun | 19.42 | 19.45 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 20.23 | 20.27 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.34 | 3 severní část |
České Budějovice-Písek jede v a 24., 31.XII.; Písek-Praha hl. n. jede v ;
<=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; ; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci