Vlak 1170 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.25 | 1A/1 | |||
Praha-Smíchov | 13.32 | 13.33 | 3 | ||
Beroun | 14.08 | 14.13 | 2 | ||
Zdice | 14.20 | 14.22 | 2 | ||
Lochovice | 14.31 | 14.32 | 4 | ||
Jince | 14.41 | 14.41 | |||
Příbram | 14.53 | 14.59 | 2 | ||
Březnice | 15.18 | 15.19 | 1/3 | ||
Mirovice | 15.27 | 15.27 | |||
Čimelice | 15.34 | 15.34 | |||
Čížová | 15.50 | 15.50 | |||
Písek | 15.57 | 15.59 | 3 | ||
Protivín | 16.11 | 16.12 | 3 | ||
Protivín zastávka | 16.14 | 16.14 | |||
Číčenice | 16.19 | 16.20 | 3 | ||
Zliv | 16.30 | 16.31 | 2 | ||
České Budějovice | 16.41 | II |
jede v ;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; <=>; ; ; ; ; ; 2.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci