Vlak 7169 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 15.40 | 4a | |||
Dolní Libchavy | 15.44 | 15.44 | |||
Černovír | 15.47 | 15.47 | |||
Lanšperk | 15.49 | 15.50 | 1 | ||
Hnátnice | 15.52 | 15.52 | |||
Dolní Dobrouč | 15.55 | 15.55 | |||
Letohrad | 15.59 | 16.01 | 3 | ||
Verměřovice | 16.06 | 16.06 | |||
Jablonné nad Orlicí | 16.10 | 16.11 | 2 | ||
Jamné nad Orlicí | 16.14 | 16.14 | |||
Těchonín | 16.18 | 16.18 | 1 | ||
Mladkov | 16.23 | 16.23 | |||
Lichkov | 16.26 | 16.27 | 1 | ||
Dolní Lipka | 16.32 | 16.34 | 5 | ||
Králíky zastávka | 16.38 | 16.38 | |||
Králíky | 16.40 | 16.42 | 1 | ||
Dolní Orlice | 16.45 | 16.45 | |||
Červená Voda | 16.49 | 16.51 | 1 | ||
Červená Voda-Pod rozhlednou | 16.53 | 16.53 | |||
Moravský Karlov | 16.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci