Vlak 7168 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Králíky | 14.10 | 1 | |||
Králíky zastávka | 14.13 | 14.13 | |||
Dolní Lipka | 14.17 | 14.19 | 5 | ||
Lichkov | 14.25 | 14.28 | 3 | ||
Mladkov | 14.31 | 14.31 | |||
Těchonín | 14.35 | 14.35 | 1 | ||
Jamné nad Orlicí | 14.39 | 14.39 | |||
Jablonné nad Orlicí | 14.41 | 14.42 | 1 | ||
Verměřovice | 14.46 | 14.46 | |||
Letohrad | 14.51 | 15.00 | 1 | ||
Dolní Dobrouč | 15.03 | 15.03 | |||
Hnátnice | 15.05 | 15.05 | |||
Lanšperk | 15.08 | 15.08 | 1 | ||
Černovír | 15.10 | 15.10 | |||
Dolní Libchavy | 15.13 | 15.13 | |||
Ústí nad Orlicí | 15.17 | 12 |
jede v do 30.VI. a od 1.IX.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci