Os 8021 | |
Řazení vlaku: 650.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Písek | 3.54 | 3 | |||
Putim | 3.58 | 3.58 | 1 | ||
Heřmaň | 4.01 | 4.01 | |||
Protivín | 4.08 | 4.09 | 1 | ||
Protivín zastávka | 4.12 | 4.12 | |||
Milenovice | 4.14 | 4.15 | |||
Číčenice | 4.18 | 4.18 | 1 | ||
Záblatíčko | 4.22 | 4.23 | |||
Dívčice | 4.26 | 4.27 | 1 | ||
Zbudov | 4.30 | 4.30 | |||
Zliv | 4.33 | 4.34 | 1 | ||
Hluboká nad Vltavou | 4.39 | 4.39 | 1 | ||
České Budějovice severní zastávka | 4.45 | 4.45 | |||
České Budějovice | 4.48 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci