Vlak 7216 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 18.15 | 4 | |||
Domažlice město | 18.17 | 18.18 | |||
Havlovice | 18.23 | 18.23 | 401 | ||
Pila | 18.25 | 18.25 | |||
Trhanov | 18.27 | 18.27 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 18.31 | 18.32 | 1 | ||
Postřekov | 18.35 | 18.35 | |||
Nový Kramolín | 18.39 | 18.39 | |||
Vlkanov | 18.41 | 18.41 | |||
Poběžovice | 18.47 | 18.52 | 1 | ||
Mutěnín | 18.59 | 18.59 | |||
Hostouň | 19.02 | 19.04 | 2 | ||
Svržno | 19.07 | 19.07 | |||
Bělá nad Radbuzou | 19.13 | 19.27 | 1 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 19.29 | 19.29 | |||
Třemešné pod Přimdou | 19.36 | 19.37 | 1 | ||
Dubec | 19.40 | 19.40 | |||
Borek u Tachova | 19.45 | 19.45 | |||
Stráž u Tachova | 19.50 | 19.51 | 1 | ||
Bor zastávka | 19.55 | 19.55 | |||
Bor | 20.00 | 20.01 | 1 | ||
Doly | 20.05 | 20.05 | |||
Staré Sedliště | 20.09 | 20.10 | 1 | ||
Pernolec | 20.16 | 20.16 | |||
Malý Rapotín | 20.20 | 20.20 | |||
Tachov zastávka | 20.23 | 20.23 | |||
Tachov | 20.29 | 20.32 | 1 | ||
Lom u Tachova | 20.38 | 20.38 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 20.48 | 3a |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci