Vlak 7211 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 15.08 | 3a | |||
Lom u Tachova | 15.16 | 15.16 | |||
Tachov | 15.24 | 15.28 | 1 | ||
Tachov zastávka | 15.33 | 15.33 | |||
Malý Rapotín | 15.35 | 15.35 | |||
Pernolec | 15.39 | 15.39 | |||
Staré Sedliště | 15.45 | 15.46 | 1 | ||
Doly | 15.50 | 15.50 | |||
Bor | 15.54 | 15.56 | 1 | ||
Bor zastávka | 16.00 | 16.00 | |||
Stráž u Tachova | 16.05 | 16.06 | 1 | ||
Borek u Tachova | 16.11 | 16.11 | |||
Dubec | 16.15 | 16.15 | |||
Třemešné pod Přimdou | 16.19 | 16.20 | 1 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 16.26 | 16.26 | |||
Bělá nad Radbuzou | 16.29 | 16.51 | 1 | ||
Svržno | 16.57 | 16.57 | |||
Hostouň | 17.00 | 17.05 | 1 | ||
Mutěnín | 17.07 | 17.07 | |||
Poběžovice | 17.14 | 17.15 | 1 | ||
Vlkanov | 17.21 | 17.21 | |||
Nový Kramolín | 17.23 | 17.23 | |||
Postřekov | 17.26 | 17.26 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 17.29 | 17.30 | 1 | ||
Trhanov | 17.34 | 17.34 | |||
Pila | 17.37 | 17.37 | |||
Havlovice | 17.39 | 17.39 | 401 | ||
Domažlice město | 17.44 | 17.44 | |||
Domažlice | 17.47 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci