Vlak 7209 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 14.08 | 3a | |||
Lom u Tachova | 14.16 | 14.16 | |||
Tachov | 14.24 | 14.34 | 1 | ||
Tachov zastávka | 14.39 | 14.39 | |||
Malý Rapotín | 14.41 | 14.41 | |||
Pernolec | 14.45 | 14.45 | |||
Staré Sedliště | 14.51 | 14.52 | 1 | ||
Doly | 14.56 | 14.56 | |||
Bor | 15.00 | 15.01 | 1 | ||
Bor zastávka | 15.06 | 15.06 | |||
Stráž u Tachova | 15.11 | 15.12 | 1 | ||
Borek u Tachova | 15.16 | 15.16 | |||
Dubec | 15.21 | 15.21 | |||
Třemešné pod Přimdou | 15.24 | 15.32 | 1 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 15.39 | 15.39 | |||
Bělá nad Radbuzou | 15.41 | 1 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci