Vlak 7206 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 8.28 | 4 | |||
Domažlice město | 8.30 | 8.31 | |||
Havlovice | 8.36 | 8.36 | 401 | ||
Pila | 8.38 | 8.38 | |||
Trhanov | 8.40 | 8.40 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 8.44 | 8.45 | 1 | ||
Postřekov | 8.48 | 8.48 | |||
Nový Kramolín | 8.52 | 8.52 | |||
Vlkanov | 8.54 | 8.54 | |||
Poběžovice | 8.59 | 9.00 | 1 | ||
Mutěnín | 9.07 | 9.07 | |||
Hostouň | 9.10 | 9.12 | 2 | ||
Svržno | 9.15 | 9.15 | |||
Bělá nad Radbuzou | 9.21 | 9.27 | 1 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 9.29 | 9.29 | |||
Třemešné pod Přimdou | 9.36 | 9.37 | 1 | ||
Dubec | 9.40 | 9.40 | |||
Borek u Tachova | 9.45 | 9.45 | |||
Stráž u Tachova | 9.50 | 9.51 | 1 | ||
Bor zastávka | 9.55 | 9.55 | |||
Bor | 10.00 | 10.01 | 2 | ||
Doly | 10.05 | 10.05 | |||
Staré Sedliště | 10.09 | 10.10 | 1 | ||
Pernolec | 10.16 | 10.16 | |||
Malý Rapotín | 10.20 | 10.20 | |||
Tachov zastávka | 10.23 | 10.23 | |||
Tachov | 10.29 | 10.32 | 1 | ||
Lom u Tachova | 10.38 | 10.38 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 10.48 | 3a |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci