Vlak 7201 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 7.08 | 3a | |||
Lom u Tachova | 7.16 | 7.16 | |||
Tachov | 7.24 | 7.28 | 2 | ||
Tachov zastávka | 7.33 | 7.33 | |||
Malý Rapotín | 7.35 | 7.35 | |||
Pernolec | 7.39 | 7.39 | |||
Staré Sedliště | 7.45 | 7.46 | 1 | ||
Doly | 7.50 | 7.50 | |||
Bor | 7.54 | 7.55 | 1 | ||
Bor zastávka | 8.00 | 8.00 | |||
Stráž u Tachova | 8.05 | 8.06 | 1 | ||
Borek u Tachova | 8.10 | 8.10 | |||
Dubec | 8.15 | 8.15 | |||
Třemešné pod Přimdou | 8.18 | 8.19 | 1 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 8.26 | 8.26 | |||
Bělá nad Radbuzou | 8.29 | 8.59 | 1 | ||
Svržno | 9.05 | 9.05 | |||
Hostouň | 9.08 | 9.12 | 1 | ||
Mutěnín | 9.15 | 9.15 | |||
Poběžovice | 9.22 | 9.23 | 1 | ||
Vlkanov | 9.28 | 9.28 | |||
Nový Kramolín | 9.30 | 9.30 | |||
Postřekov | 9.33 | 9.33 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 9.36 | 9.37 | 1 | ||
Trhanov | 9.41 | 9.41 | |||
Pila | 9.44 | 9.44 | |||
Havlovice | 9.46 | 9.46 | 401 | ||
Domažlice město | 9.51 | 9.52 | |||
Domažlice | 9.54 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci