Vlak 663 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 8.03 | 104 | |||
Nepomuk | 8.29 | 8.31 | 1 | ||
Horažďovice předměstí | 8.48 | 8.51 | 1 | ||
Katovice | 8.59 | 9.00 | 2 | ||
Strakonice | 9.05 | 9.06 | 2 | ||
Protivín | 9.23 | 9.25 | 1 | ||
Číčenice | 9.32 | 9.33 | 1 | ||
České Budějovice | 9.54 | 10.02 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 10.29 | 10.30 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 10.44 | 10.44 | 1 | ||
Jindřichův Hradec | 10.58 | 11.00 | 5 | ||
Počátky-Žirovnice | 11.21 | 11.22 | 1 | ||
Horní Cerekev | 11.38 | 11.39 | 1 | ||
Batelov | 11.46 | 11.47 | 1 | ||
Kostelec u Jihlavy | 11.57 | 11.58 | 5 | ||
Jihlava město | 12.12 | 12.13 | 1 | ||
Jihlava | 12.18 | 12.26 | 7 | ||
Okříšky | 12.52 | 12.53 | 1 | ||
Třebíč | 13.06 | 13.08 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 13.27 | 13.28 | 3 | ||
Střelice | 13.57 | 13.59 | 1 | ||
Brno-Horní Heršpice Státní silnice | 14.06 | 14.08 | |||
Brno hlavní nádraží | 14.14 | 5b |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci