Vlak 6617 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 18.45 | 12 | |||
Děčín východ | 18.49 | 18.49 | 105 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 18.57 | 18.58 | 1a | ||
Františkov nad Ploučnicí | 19.02 | 19.02 | 1 | ||
Starý Šachov | 19.06 | 19.06 | |||
Žandov | 19.08 | 19.08 | |||
Horní Police | 19.11 | 19.11 | 1 | ||
Stružnice | 19.15 | 19.16 | 1 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 19.20 | 19.20 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 19.24 | 19.34 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 19.40 | 19.40 | |||
Mimoň | 19.47 | 19.48 | 1 | ||
Brniště | 19.56 | 19.58 | 3 | ||
Jablonné v Podještědí | 20.06 | 20.07 | 1 | ||
Lvová | 20.10 | 20.10 | |||
Rynoltice | 20.13 | 20.14 | 1 | ||
Zdislava | 20.19 | 20.19 | |||
Křižany | 20.24 | 20.24 | 1 | ||
Novina | 20.27 | 20.27 | |||
Kryštofovo Údolí | 20.29 | 20.29 | |||
Karlov pod Ještědem | 20.35 | 20.39 | 3 | ||
Ostašov | 20.41 | 20.41 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 20.45 | 20.45 | 1 | ||
Liberec | 20.53 | 102 |
nejede 24., 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci