Vlak 6614 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 19.02 | 102 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 19.07 | 19.07 | 1 | ||
Ostašov | 19.09 | 19.09 | |||
Karlov pod Ještědem | 19.14 | 19.17 | 3 | ||
Kryštofovo Údolí | 19.21 | 19.21 | |||
Novina | 19.23 | 19.23 | |||
Křižany | 19.26 | 19.26 | 1 | ||
Zdislava | 19.31 | 19.31 | |||
Rynoltice | 19.37 | 19.37 | 1 | ||
Lvová | 19.41 | 19.41 | |||
Jablonné v Podještědí | 19.45 | 19.46 | 1 | ||
Brniště | 19.55 | 19.58 | 1 | ||
Mimoň | 20.04 | 20.05 | 1 | ||
Zákupy-Božíkov | 20.11 | 20.11 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 20.22 | 20.32 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 20.33 | 20.33 | |||
Stružnice | 20.39 | 20.39 | 1 | ||
Horní Police | 20.43 | 20.44 | 1 | ||
Žandov | 20.45 | 20.45 | |||
Starý Šachov | 20.47 | 20.47 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 20.52 | 20.52 | 1 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 20.57 | 20.58 | 2 | ||
Malá Veleň | 21.00 | 21.00 | |||
Březiny u Děčína | 21.03 | 21.03 | |||
Děčín východ | 21.08 | 21.08 | 105 | ||
Děčín hlavní nádraží | 21.12 | 12 |
nejede 24., 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci