Vlak 636 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 9.44 | 5 | |||
Střelice | 9.57 | 9.57 | 2 | ||
Náměšť nad Oslavou | 10.27 | 10.28 | 3 | ||
Třebíč | 10.48 | 10.50 | 1 | ||
Krahulov | 10.57 | 11.00 | 2 | ||
Okříšky | 11.07 | 11.07 | 1 | ||
Jihlava | 11.33 | 11.40 | 7 | ||
Jihlava město | 11.43 | 11.44 | 1 | ||
Kostelec u Jihlavy | 11.57 | 11.58 | 1 | ||
Batelov | 12.07 | 12.08 | 1 | ||
Horní Cerekev | 12.15 | 12.16 | 1 | ||
Počátky-Žirovnice | 12.32 | 12.33 | 1 | ||
Jindřichův Hradec | 12.56 | 12.59 | 3 | ||
Kardašova Řečice | 13.12 | 13.13 | 1 | ||
Veselí nad Lužnicí | 13.27 | 13.28 | 1 | ||
České Budějovice | 13.56 | 14.04 | 1 | ||
Číčenice | 14.25 | 14.26 | 2 | ||
Protivín | 14.31 | 14.32 | 1 | ||
Ražice | 14.39 | 14.40 | 1 | ||
Strakonice | 14.50 | 14.53 | 1 | ||
Katovice | 14.59 | 14.59 | 1 | ||
Horažďovice předměstí | 15.07 | 15.09 | 1 | ||
Nepomuk | 15.27 | 15.29 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.57 | 102 |
zavádějte v a
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci