Vlak 630 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.44 | 5 | |||
Střelice | 15.57 | 15.57 | 2 | ||
Náměšť nad Oslavou | 16.27 | 16.28 | 3 | ||
Třebíč | 16.48 | 16.50 | 1 | ||
Krahulov | 16.57 | 17.00 | 2 | ||
Okříšky | 17.07 | 17.07 | 1 | ||
Jihlava | 17.33 | 17.40 | 7 | ||
Jihlava město | 17.43 | 17.44 | 1 | ||
Kostelec u Jihlavy | 17.57 | 17.58 | 1 | ||
Batelov | 18.07 | 18.08 | 1 | ||
Horní Cerekev | 18.15 | 18.16 | 1 | ||
Počátky-Žirovnice | 18.32 | 18.33 | 1 | ||
Jindřichův Hradec | 18.56 | 18.59 | 3 | ||
Kardašova Řečice | 19.12 | 19.13 | 1 | ||
Veselí nad Lužnicí | 19.27 | 19.28 | 1 | ||
České Budějovice | 19.56 | 20.04 | 1 | ||
Číčenice | 20.25 | 20.26 | 2 | ||
Protivín | 20.31 | 20.32 | 1 | ||
Ražice | 20.39 | 20.40 | 1 | ||
Strakonice | 20.50 | 20.53 | 2 | ||
Katovice | 20.59 | 20.59 | 1 | ||
Horažďovice předměstí | 21.07 | 21.09 | 1 | ||
Nepomuk | 21.27 | 21.29 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 21.57 | 102 |
zavádějte v a
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci