R 619 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Ampz894 + Bbmpz897 + 2xBmpz895 + Bdmpz896 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 18.30 | 2 | |||
Kynšperk nad Ohří | 18.41 | 18.42 | 1 | ||
Sokolov | 18.53 | 18.54 | 1 | ||
Chodov | 19.04 | 19.05 | 1 | ||
Karlovy Vary | 19.13 | 19.15 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 19.28 | 19.29 | 1 | ||
Klášterec nad Ohří | 19.50 | 19.51 | 1 | ||
Kadaň-Prunéřov | 19.55 | 19.56 | 1 | ||
Chomutov | 20.05 | 20.06 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 20.08 | 20.09 | |||
Jirkov zastávka | 20.12 | 20.12 | |||
Most | 20.25 | 20.26 | 1 | ||
Bílina | 20.36 | 20.37 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 20.49 | 20.50 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 21.15 | 21.21 | 5 | ||
Praha-Holešovice | 22.26 | 22.27 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 22.35 | 22.44 | 24b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci