R 614 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + Ampz894 + Bbmpz897 + 2xBmpz895 + Bdmpz896 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.14 | 9.25 | 26 | ||
Praha-Holešovice | 9.33 | 9.34 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 10.37 | 10.43 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 11.06 | 11.07 | 2 | ||
Bílina | 11.18 | 11.19 | 6 | ||
Most | 11.30 | 11.31 | 2 | ||
Jirkov zastávka | 11.43 | 11.44 | |||
Odb Chomutov město | 11.48 | 11.48 | |||
Chomutov | 11.52 | 11.53 | 2 | ||
Kadaň-Prunéřov | 12.01 | 12.02 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 12.07 | 12.08 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 12.30 | 12.31 | 2 | ||
Karlovy Vary | 12.44 | 12.46 | 2 | ||
Chodov | 12.54 | 12.55 | 2 | ||
Sokolov | 13.04 | 13.05 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 13.16 | 13.17 | 2 | ||
Cheb | 13.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci