R 605 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Ampz894 + Bbmpz897 + 2xBmpz895 + Bdmpz896 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 4.30 | 2 | |||
Kynšperk nad Ohří | 4.41 | 4.42 | 1 | ||
Sokolov | 4.53 | 4.54 | 1 | ||
Chodov | 5.04 | 5.05 | 1 | ||
Karlovy Vary | 5.13 | 5.15 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 5.28 | 5.29 | 1 | ||
Klášterec nad Ohří | 5.50 | 5.51 | 1 | ||
Kadaň-Prunéřov | 5.55 | 5.56 | 1 | ||
Chomutov | 6.05 | 6.06 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 6.08 | 6.09 | |||
Jirkov zastávka | 6.12 | 6.12 | |||
Most | 6.25 | 6.26 | 1 | ||
Bílina | 6.36 | 6.37 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 6.49 | 6.50 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.15 | 7.21 | 5 | ||
Praha-Holešovice | 8.26 | 8.27 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.35 | 30b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci