Os 5730 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 5.05 | 1 | |||
Trutnov-Volanov | 5.08 | 5.08 | |||
Vlčice | 5.12 | 5.12 | |||
Pilníkov | 5.15 | 5.20 | 1 | ||
Hostinné | 5.29 | 5.29 | 1 | ||
Hostinné město | 5.31 | 5.31 | |||
Prosečné | 5.34 | 5.34 | |||
Klášterská Lhota | 5.38 | 5.38 | |||
Kunčice nad Labem | 5.43 | 5.58 | 1 | ||
Horní Branná | 6.01 | 6.01 | |||
Martinice v Krkonoších | 6.07 | 6.08 | 1 | ||
Roztoky u Jilemnice | 6.14 | 6.14 | 1 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | 6.20 | 6.20 | |||
Stará Paka | 6.26 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci