Os 5023 | |
Řazení vlaku: 661 + 662 + 660 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 20.45 | 3 | |||
Pardubice-Pardubičky | 20.48 | 20.49 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 20.51 | 20.51 | |||
Kostěnice | 20.55 | 20.56 | 1 | ||
Moravany | 20.59 | 20.59 | 1 | ||
Uhersko | 21.04 | 21.05 | 3 | ||
Sedlíšťka | 21.09 | 21.09 | |||
Zámrsk | 21.12 | 21.13 | 3 | ||
Dobříkov u Chocně | 21.15 | 21.15 | |||
Sruby | 21.17 | 21.18 | |||
Choceň | 21.22 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia