Os 5021 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 17.44 | 100 | |||
Kolín dílny | 17.46 | 17.46 | |||
Starý Kolín | 17.50 | 17.50 | |||
Záboří nad Labem | 17.54 | 17.58 | 3 | ||
Týnec nad Labem | 17.59 | 18.00 | |||
Kojice | 18.02 | 18.02 | |||
Chvaletice | 18.04 | 18.05 | |||
Řečany nad Labem | 18.09 | 18.13 | 3 | ||
Lhota pod Přeloučí | 18.16 | 18.16 | |||
Přelouč | 18.19 | 18.27 | 3 | ||
Valy u Přelouče | 18.30 | 18.30 | |||
Pardubice-Opočínek | 18.33 | 18.34 | |||
Pardubice-Svítkov | 18.37 | 18.37 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 18.41 | 18.44 | 3 | ||
Pardubice-Pardubičky | 18.47 | 18.48 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 18.50 | 18.50 | |||
Kostěnice | 18.54 | 18.55 | 1 | ||
Moravany | 18.58 | 18.58 | 1 | ||
Uhersko | 19.03 | 19.04 | 3 | ||
Sedlíšťka | 19.08 | 19.08 | |||
Zámrsk | 19.11 | 19.15 | 3 | ||
Dobříkov u Chocně | 19.17 | 19.17 | |||
Sruby | 19.19 | 19.20 | |||
Choceň | 19.24 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci