Os 4466 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 11.56 | 13 | |||
Brno-Horní Heršpice | 12.00 | 12.01 | 3 | ||
Střelice dolní | 12.08 | 12.09 | |||
Střelice | 12.11 | 12.12 | 2 | ||
Radostice | 12.16 | 12.16 | |||
Silůvky | 12.20 | 12.21 | 1 | ||
Moravské Bránice | 12.26 | 12.31 | 2 | ||
Ivančice letovisko | 12.36 | 12.36 | |||
Ivančice město | 12.39 | 12.39 | |||
Ivančice | 12.41 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci