Sp 3806 „Donau Moldau“ | |
Řazení vlaku: 1116 + 3xBmpz-l + Bmpz-s Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Dvořiště | 18.58 | 19.00 | 5 | ||
Rybník | 19.07 | 19.08 | 1 | ||
Bujanov | 19.15 | 19.15 | |||
Omlenice | 19.18 | 19.18 | 1 | ||
Kaplice | 19.24 | 19.25 | 1 | ||
Výheň | 19.27 | 19.27 | |||
Velešín | 19.32 | 19.33 | 1 | ||
Velešín město | 19.36 | 19.36 | |||
Holkov | 19.38 | 19.38 | 1 | ||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 19.44 | 19.44 | 1 | ||
České Budějovice jižní zastávka | 19.53 | 19.53 | |||
České Budějovice | 19.57 | 10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci