Sp 3802 „Donau Moldau“ | |
Řazení vlaku: 1116 + 3xBmpz-l + Bmpz-s Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Dvořiště | 10.58 | 11.00 | 5 | ||
Rybník | 11.06 | 11.07 | 1 | ||
Bujanov | 11.13 | 11.13 | |||
Omlenice | 11.16 | 11.17 | 1 | ||
Kaplice | 11.22 | 11.23 | 1 | ||
Výheň | 11.26 | 11.26 | |||
Velešín | 11.31 | 11.32 | 1 | ||
Velešín město | 11.35 | 11.35 | |||
Holkov | 11.37 | 11.37 | 1 | ||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 11.43 | 11.44 | 1 | ||
České Budějovice jižní zastávka | 11.53 | 11.53 | |||
České Budějovice | 11.57 | 10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci