EC 335 „Jižní Expres“ | |
Řazení vlaku: 380 + 2xBmz226 + Bdpee231 + Bbdgmee236 + ARmpee829 + Bmz229 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Holešovice | 13.50 | 5 | |||
Praha hlavní nádraží | 13.58 | 14.04 | 24b | ||
Ješetice | 14.59 | 14.59 | 1 | ||
Tábor | 15.18 | 15.19 | 1 | ||
Roudná | 15.29 | 15.30 | 2 | ||
České Budějovice | 16.02 | 16.06 | 1 | ||
Velešín město | 16.25 | 16.26 | |||
Kaplice | 16.36 | 16.37 | 1 | ||
Rybník | 16.52 | 16.53 | 1 | ||
Horní Dvořiště | 16.59 | 17.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci