Os 18803 | |
Řazení vlaku: 650.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybník | 12.05 | 1 | |||
Bujanov | 12.12 | 12.12 | |||
Omlenice | 12.15 | 12.15 | 1 | ||
Kaplice | 12.21 | 12.22 | 1 | ||
Velešín | 12.29 | 12.30 | 2 | ||
Velešín město | 12.33 | 12.33 | |||
Holkov | 12.35 | 12.35 | 1 | ||
Chlumec u Českých Budějovic | 12.38 | 12.38 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 12.41 | 12.42 | 1 | ||
Včelná | 12.48 | 12.48 | 1 | ||
České Budějovice jižní zastávka | 12.53 | 12.53 | |||
České Budějovice | 12.57 | 10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci