Vlak 1820 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 18.25 | 1 | |||
Pilníkov | 18.34 | 18.34 | 1 | ||
Hostinné | 18.42 | 18.42 | 1 | ||
Hostinné město | 18.44 | 18.45 | |||
Kunčice nad Labem | 18.54 | 18.54 | 1 | ||
Horní Branná | 18.58 | 18.58 | |||
Martinice v Krkonoších | 19.03 | 19.05 | 1 | ||
Roztoky u Jilemnice | 19.12 | 19.12 | 1 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | 19.18 | 19.18 | |||
Stará Paka | 19.24 | 19.30 | 1a | ||
Nová Paka město | 19.33 | 19.34 | |||
Nová Paka | 19.36 | 19.36 | 1 | ||
Lázně Bělohrad | 19.47 | 19.47 | 1 | ||
Ostroměř | 19.56 | 19.59 | 1 | ||
Ohnišťany | 20.04 | 20.04 | |||
Smidary | 20.08 | 20.09 | 1 | ||
Nový Bydžov | 20.14 | 20.16 | 1 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 20.25 | 1 |
jede v , nejede 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci