Vlak 1819 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čáslav | 18.22 | 3 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 18.30 | 18.31 | 2 | ||
Kolín | 18.40 | 18.42 | 114 | ||
Kolín-Zálabí | 18.44 | 18.44 | |||
Velký Osek | 18.51 | 18.52 | 2 | ||
Dobšice nad Cidlinou | 19.03 | 19.04 | 1 | ||
Choťovice | 19.09 | 19.09 | 1 | ||
Převýšov | 19.15 | 19.15 | 1 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 19.20 | 19.32 | 1 | ||
Nový Bydžov | 19.40 | 19.40 | 1 | ||
Smidary | 19.47 | 19.48 | 1 | ||
Ohnišťany | 19.52 | 19.52 | |||
Ostroměř | 19.57 | 19.58 | 1 | ||
Lázně Bělohrad | 20.08 | 20.09 | 1 | ||
Nová Paka | 20.19 | 20.20 | 1 | ||
Nová Paka město | 20.22 | 20.23 | |||
Stará Paka | 20.27 | 20.35 | 1 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | 20.40 | 20.40 | |||
Roztoky u Jilemnice | 20.45 | 20.46 | 1 | ||
Martinice v Krkonoších | 20.52 | 20.54 | 1 | ||
Horní Branná | 20.59 | 20.59 | |||
Kunčice nad Labem | 21.02 | 21.04 | 1 | ||
Klášterská Lhota | 21.08 | 21.09 | |||
Prosečné | 21.12 | 21.13 | |||
Hostinné město | 21.15 | 21.16 | |||
Hostinné | 21.18 | 21.19 | 1 | ||
Pilníkov | 21.28 | 21.34 | 1 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 21.43 | 1 |
jede v , nejede 23. – 31.XII., 1.VII. – 31.VIII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci