Vlak 1818 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 16.11 | 1 | |||
Pilníkov | 16.20 | 16.24 | 1 | ||
Hostinné | 16.32 | 16.32 | 1 | ||
Hostinné město | 16.34 | 16.35 | |||
Kunčice nad Labem | 16.44 | 16.44 | 1 | ||
Horní Branná | 16.48 | 16.48 | |||
Martinice v Krkonoších | 16.53 | 16.57 | 1 | ||
Roztoky u Jilemnice | 17.03 | 17.04 | 1 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | 17.10 | 17.10 | |||
Stará Paka | 17.16 | 17.30 | 1a | ||
Nová Paka město | 17.33 | 17.34 | |||
Nová Paka | 17.36 | 17.36 | 1 | ||
Lázně Bělohrad | 17.47 | 17.47 | 1 | ||
Ostroměř | 17.56 | 17.59 | 1 | ||
Ohnišťany | 18.04 | 18.04 | |||
Smidary | 18.08 | 18.08 | 1 | ||
Nový Bydžov | 18.14 | 18.16 | 1 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 18.25 | 18.35 | 1 | ||
Převýšov | 18.40 | 18.40 | 1 | ||
Choťovice | 18.46 | 18.46 | 1 | ||
Dobšice nad Cidlinou | 18.51 | 18.51 | 1 | ||
Velký Osek | 19.00 | 19.01 | 1 | ||
Kolín-Zálabí | 19.07 | 19.07 | |||
Kolín | 19.10 | 110 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci