Vlak 1811 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Velký Osek | 12.52 | 2 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 13.03 | 13.04 | 1 | ||
Převýšov | 13.13 | 13.14 | 1 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 13.19 | 13.32 | 1 | ||
Nový Bydžov | 13.40 | 13.41 | 1 | ||
Smidary | 13.47 | 13.48 | 1 | ||
Ohnišťany | 13.52 | 13.52 | |||
Ostroměř | 13.57 | 13.58 | 1 | ||
Lázně Bělohrad | 14.08 | 14.09 | 1 | ||
Nová Paka | 14.19 | 14.20 | 1 | ||
Nová Paka město | 14.22 | 14.23 | |||
Stará Paka | 14.27 | 14.40 | 1 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | 14.45 | 14.45 | |||
Roztoky u Jilemnice | 14.51 | 14.52 | 1 | ||
Martinice v Krkonoších | 14.58 | 15.05 | 1 | ||
Horní Branná | 15.11 | 15.11 | |||
Kunčice nad Labem | 15.15 | 15.15 | 1 | ||
Hostinné město | 15.23 | 15.23 | |||
Hostinné | 15.25 | 15.26 | 1 | ||
Pilníkov | 15.33 | 15.38 | 1 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 15.47 | 1 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci