Vlak 1809 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Velký Osek | 10.36 | 10.51 | 3 | ||
Dobšice nad Cidlinou | 11.03 | 11.04 | 1 | ||
Převýšov | 11.13 | 11.14 | 1 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 11.19 | 11.32 | 1 | ||
Nový Bydžov | 11.40 | 11.41 | 1 | ||
Smidary | 11.47 | 11.47 | 1 | ||
Ohnišťany | 11.52 | 11.52 | |||
Ostroměř | 11.57 | 11.58 | 1 | ||
Lázně Bělohrad | 12.08 | 12.09 | 1 | ||
Nová Paka | 12.19 | 12.20 | 1 | ||
Nová Paka město | 12.22 | 12.23 | |||
Stará Paka | 12.27 | 12.35 | 1 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | 12.40 | 12.40 | |||
Roztoky u Jilemnice | 12.46 | 12.47 | 1 | ||
Martinice v Krkonoších | 12.53 | 12.55 | 1 | ||
Horní Branná | 13.01 | 13.01 | |||
Kunčice nad Labem | 13.05 | 13.05 | 1 | ||
Hostinné město | 13.13 | 13.13 | |||
Hostinné | 13.15 | 13.16 | 1 | ||
Pilníkov | 13.23 | 13.24 | 1 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 13.33 | 1 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci