Vlak 1803 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 6.42 | 116 | |||
Kolín-Zálabí | 6.44 | 6.44 | |||
Velký Osek | 6.51 | 6.52 | 2 | ||
Dobšice nad Cidlinou | 7.03 | 7.04 | 1 | ||
Choťovice | 7.09 | 7.09 | 1 | ||
Převýšov | 7.15 | 7.15 | 1 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 7.20 | 7.32 | 1 | ||
Nový Bydžov | 7.40 | 7.41 | 1 | ||
Smidary | 7.47 | 7.47 | 1 | ||
Ohnišťany | 7.51 | 7.51 | |||
Ostroměř | 7.56 | 7.58 | 1 | ||
Lázně Bělohrad | 8.08 | 8.09 | 1 | ||
Nová Paka | 8.19 | 8.20 | 1 | ||
Nová Paka město | 8.22 | 8.23 | |||
Stará Paka | 8.27 | 8.35 | 1 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | 8.40 | 8.40 | |||
Roztoky u Jilemnice | 8.46 | 8.46 | 1 | ||
Martinice v Krkonoších | 8.53 | 8.55 | 1 | ||
Horní Branná | 9.01 | 9.01 | |||
Kunčice nad Labem | 9.05 | 9.05 | 1 | ||
Hostinné město | 9.13 | 9.13 | |||
Hostinné | 9.15 | 9.16 | 1 | ||
Pilníkov | 9.23 | 9.24 | 1 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 9.33 | 1 |
jede v a
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci