Sp 1738 | |
Řazení vlaku: 650.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 17.01 | 2 | |||
České Budějovice severní zastávka | 17.03 | 17.03 | |||
Ševětín | 17.18 | 17.19 | 1 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 17.28 | 17.28 | |||
Veselí nad Lužnicí | 17.31 | 17.32 | 4a | ||
Řípec | 17.34 | 17.34 | |||
Doňov | 17.40 | 17.41 | 1 | ||
Kardašova Řečice | 17.47 | 17.47 | 1 | ||
Mnich | 17.50 | 17.51 | |||
Jindřichův Hradec | 18.02 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci