Vlak 15016 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 17.37 | 5a | |||
Dvořisko | 17.40 | 17.40 | |||
Slatina u Vysokého Mýta | 17.43 | 17.43 | |||
Vysoké Mýto | 17.47 | 17.49 | 3 | ||
Vysoké Mýto město | 17.52 | 17.54 | 1 | ||
Džbánov | 17.59 | 17.59 | |||
Hrušová | 18.02 | 18.02 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 18.04 | 18.05 | 1 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 18.07 | 18.07 | |||
Řídký | 18.10 | 18.10 | |||
Tržek | 18.12 | 18.12 | |||
Litomyšl-Nedošín | 18.15 | 18.15 | |||
Litomyšl zastávka | 18.17 | 18.17 | |||
Litomyšl | 18.20 | 3 |
nejede 24., 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia