Vlak 15015 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litomyšl | 18.36 | 3 | |||
Litomyšl zastávka | 18.38 | 18.38 | |||
Litomyšl-Nedošín | 18.40 | 18.40 | |||
Tržek | 18.43 | 18.43 | |||
Řídký | 18.45 | 18.45 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 18.48 | 18.48 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 18.50 | 18.51 | 1 | ||
Hrušová | 18.53 | 18.53 | |||
Džbánov | 18.56 | 18.56 | |||
Vysoké Mýto město | 19.02 | 19.06 | 1 | ||
Vysoké Mýto | 19.08 | 19.09 | 1 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | 19.14 | 19.14 | |||
Dvořisko | 19.17 | 19.17 | |||
Choceň | 19.21 | 5a |
jede v , nejede 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia