R 1170 | |
Řazení vlaku: 845.1 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.23 | 11a | |||
Praha-Smíchov | 13.29 | 13.30 | 2 | ||
Rudná u Prahy | 13.50 | 13.50 | 2 | ||
Beroun | 14.12 | 14.13 | 2 | ||
Zdice | 14.20 | 14.21 | 3 | ||
Lochovice | 14.29 | 14.31 | 3 | ||
Jince | 14.40 | 14.40 | 1 | ||
Příbram | 14.52 | 14.59 | 1 | ||
Březnice | 15.16 | 15.17 | 1 | ||
Mirovice | 15.25 | 15.26 | 1 | ||
Čimelice | 15.33 | 15.33 | 1 | ||
Čížová | 15.49 | 15.49 | 1 | ||
Písek | 15.57 | 15.59 | 1 | ||
Protivín | 16.11 | 16.12 | 1 | ||
Protivín zastávka | 16.14 | 16.14 | |||
Číčenice | 16.19 | 16.20 | 1 | ||
Zliv | 16.30 | 16.31 | 1 | ||
České Budějovice | 16.41 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci