R 1164 | |
Řazení vlaku: 845.1 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.03 | 7.23 | 7 | ||
Praha-Smíchov | 7.29 | 7.30 | 2 | ||
Prokopské údolí | 7.36 | 7.36 | 1 | ||
Beroun | 8.12 | 8.13 | 6 | ||
Zdice | 8.20 | 8.21 | 3 | ||
Lochovice | 8.29 | 8.31 | 3 | ||
Jince | 8.40 | 8.40 | 1 | ||
Příbram | 8.52 | 8.59 | 1 | ||
Březnice | 9.16 | 9.17 | 1 | ||
Mirovice | 9.25 | 9.26 | 1 | ||
Čimelice | 9.33 | 9.33 | 1 | ||
Čížová | 9.49 | 9.49 | 1 | ||
Písek | 9.57 | 9.59 | 1 | ||
Protivín | 10.11 | 10.12 | 1 | ||
Protivín zastávka | 10.14 | 10.14 | |||
Číčenice | 10.19 | 10.20 | 1 | ||
Zliv | 10.30 | 10.31 | 1 | ||
České Budějovice | 10.41 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci