Vlak Os 7178 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moravský Karlov | 17.03 | ||||
Červená Voda-Pod rozhlednou | 17.05 | 17.05 | |||
Červená Voda | 17.07 | 17.09 | 2 | ||
Dolní Orlice | 17.13 | 17.13 | |||
Králíky | 17.16 | 17.18 | 2 | ||
Králíky zastávka | 17.21 | 17.21 | |||
Dolní Lipka | 17.25 | 17.28 | 1 | ||
Lichkov | 17.34 | 17.35 | 2/3 | ||
Mladkov | 17.38 | 17.38 | |||
Těchonín | 17.42 | 17.42 | 1 | ||
Jamné nad Orlicí | 17.46 | 17.46 | |||
Jablonné nad Orlicí | 17.48 | 17.49 | 1/2 | ||
Verměřovice | 17.53 | 17.53 | |||
Letohrad | 17.58 | 18.00 | 3 | ||
Dolní Dobrouč | 18.03 | 18.03 | |||
Hnátnice | 18.05 | 18.05 | |||
Lanšperk | 18.08 | 18.08 | 2 | ||
Černovír | 18.10 | 18.10 | |||
Dolní Libchavy | 18.13 | 18.13 | |||
Ústí nad Orlicí | 18.17 | 2 vpravo |
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci