Vlak Os 7170 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Králíky | 13.18 | 2 | |||
Králíky zastávka | 13.21 | 13.21 | |||
Dolní Lipka | 13.25 | 13.28 | 1 | ||
Lichkov | 13.34 | 13.35 | 2/3 | ||
Mladkov | 13.38 | 13.38 | |||
Těchonín | 13.42 | 13.42 | 1 | ||
Jamné nad Orlicí | 13.46 | 13.46 | |||
Jablonné nad Orlicí | 13.48 | 13.49 | 1/2 | ||
Verměřovice | 13.53 | 13.53 | |||
Letohrad | 13.58 | 14.00 | 3 | ||
Dolní Dobrouč | 14.03 | 14.03 | |||
Hnátnice | 14.05 | 14.05 | |||
Lanšperk | 14.08 | 14.08 | 2 | ||
Černovír | 14.10 | 14.10 | |||
Dolní Libchavy | 14.13 | 14.13 | |||
Ústí nad Orlicí | 14.17 | 2 vlevo |
Králíky-Jablonné nad Orlicí jede v a ;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci