Vlak Sp 1269 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 8.12 | 6v | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 8.15 | 8.16 | 3 | ||
Pňovany zastávka | 8.29 | 8.30 | |||
Stříbro | 8.40 | 8.41 | 2/3 | ||
Svojšín | 8.49 | 8.52 | 1/3 | ||
Holostřevy | 9.03 | 9.03 | |||
Skviřín | 9.08 | 9.08 | |||
Bor | 9.13 | 9.14 | 3 | ||
Stráž u Tachova | 9.23 | 9.24 | 2 | ||
Borek u Tachova | 9.29 | 9.29 | |||
Dubec | 9.33 | 9.33 | |||
Třemešné pod Přimdou | 9.37 | 9.40 | 3 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 9.47 | 9.47 | |||
Bělá nad Radbuzou | 9.50 | 2 |
jede v od 15.V. do 25.IX. a 4., 5.VII.;
dopravce GW Train Regio a.s.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci