Os 9881 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kladno | 21.30 | 3 | |||
Unhošť | 21.35 | 21.38 | 2 | ||
Pavlov | 21.42 | 21.42 | |||
Jeneč | 21.46 | 21.47 | 2 | ||
Hostivice | 21.51 | 21.52 | 5 | ||
Praha-Ruzyně | 21.57 | 21.57 | 3 | ||
Praha-Veleslavín | 22.02 | 22.02 | 1 | ||
Praha-Dejvice | 22.08 | 22.08 | 4 | ||
Praha-Bubny | 22.16 | 22.16 | 3 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 22.21 | IV./7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci