Os 7235 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 19.01 | 2 | |||
Újezd Svatého Kříže | 19.04 | 19.04 | |||
Svržno | 19.07 | 19.07 | |||
Hostouň | 19.09 | 19.10 | 2 | ||
Mutěnín | 19.13 | 19.13 | |||
Poběžovice | 19.20 | 19.21 | 2 | ||
Vlkanov | 19.26 | 19.26 | |||
Nový Kramolín | 19.28 | 19.28 | |||
Postřekov | 19.31 | 19.31 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 19.34 | 19.35 | 2 | ||
Trhanov | 19.39 | 19.39 | |||
Pila | 19.42 | 19.42 | |||
Havlovice | 19.44 | 19.44 | |||
Domažlice město | 19.49 | 19.50 | |||
Domažlice | 19.52 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci